Αυτοαξιολόγηση 2012 - "Ερωτηματολόγιο Επισκέψεων" PDF Εκτύπωση E-mail

Διευρύνοντας το πεδίο των καινοτόμων δράσεων, επικεντρωθήκαμε στη συμβολή τους στην ενεργοποίηση των μαθητών στη μαθησιακή διαδικασία. Το ερωτηματολόγιο που συντάξαμε στοχεύει στην αυτοαξιολόγηση του μαθητή (της συμμετοχής του) στις δράσεις τις τάξεις του, ώστε να διαμορφώσει και να βελτιώσει τη συμπεριφορά και τη στάση του.

Ερωτηματολόγιο Επισκέψεων

Μπιλιούρη Αργυρή

Εκτύπωση E-mail
Τρίτη, 29 Μάρτιος 2011 00:00

Το σχολείο μας συμμετέχοντας στην διαδικασία της αυτοαξιολόγησης και έχοντας τελειώσει τον τομέα της διερεύνησης, έχει μπει στον τομέα τον δράσεων.

Εδώ μπορείτε να βρείτε την Έκθεση γενικής εκτίμησης, την Έκθεση συστηματικής διερεύνησης και ερωτηματολόγιο δασκάλων και μαθητών.

Τα ερωτηματολόγια για τον τομέα των καινοτόμων δράσεων είναι δημιουργία της Μπιλιούρη Αργυρής.

Το ερωτηματολόγιο για τον τομέα σχέσεων μαθητών είναι δημιουργία των : Λιακοπούλου Ελένη, Μπακάλη Στυλιανή και Φλεβάρη Δέσποινα.

Έκθεση Γενικής Εκτίμησης

Ερωτηματολόγιο για τις σχέσεις των μαθητών

Ερωτηματολόγιο για δασκάλους

Ερωτηματολόγιο Μαθητών